Wieczór 17 października odbywał się w naszej szkole niezwykle hucznie. Głośna muzyka, tańce, smakołyki oraz ... wróżby! Tak, to właśnie dyskoteka Andrzejkowa. Samorząd Uczniowski zorganizował zabawę dla uczniów naszej szkoły. Mogliśmy poznać imię naszej przyszłej miłości, poznać symbole naszej daty urodzenia oraz dowiedzieć się co nas czeka w najbliższym czasie.

 Niektórzy już wiedzą, że wkrótce zostaną niesamowicie bogaci, ich mężem będzie Bronisław lub żoną Tekla, a niektórzy przygotowują się do życia w klasztorze. Tańcom na sali nie było końca. Mimo, że na początku nie wyglądało to zbyt obiecująco, w miarę upływu czasu zabawa się rozkręciła i wszyscy zostali do samego końca. Podsumowując - Andrzejki w naszej szkole możemy zaliczyć do udanych!

Saosan Joubar

List MEN i SANEPID w sprawie szczepień

Terminarz konsultacji przedmiotowych

Szkoła Młodych Patriotów

Kuratorium Oświaty w Białymstoku

OKE w Łomży

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Bohater ON

Stulecie Niepodległości

Jagiellończyk TV

Jagiellończyk Press

Biblioteka szkolna

Klasyfikacja semestralna 2017-18