Pokaz 1procent

Dnia 26  października 2016 roku w budynku Urzędu Miasta Wysokie Mazowieckie odbyła się XXVI Sesja Rady Miasta. Jednym z punktów posiedzenia było uroczyste wręczenie stypendiów Burmistrza Miasta Jarosława Siekierki. Przyznawanie tego stypendium określa Lokalny Program Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży. Stypendia wręczane są corocznie  za szczególne osiągnięcia naukowe, artystyczne lub sportowe. W ubiegłym roku szkolnym aż 43 utalentowanych uczniów, uczęszczającym do szkół na terenie naszego miasta zapracowało na to wyróżnienie. Wśród nagrodzonych znalazło sią 9 uczniów naszej szkoły (Aleksandra Bielińska, Weronika Ciecierska, Karolina Dąbrowska, Julita Gmitrzuk, Michalina Mormol, Kacper Zakrzewski, Martyna Żebrowska, Justyna Żurowska, Oliwia Kozłowska) w tym 5 absolwentów (obecnie już studentów), w imieniu których stypendia odbierali rodzice.

Także 7 uczniów obecnych klas pierwszych, zeszłorocznych absolwentów gimnazjum (Weronika Biała, Aleksandra Grodzka, Julia Kamińska, Anna Motybel, Sylwia Stypułkowska, Jakub Wróblewski, Juliusz Zagdański) znalazło się pomiędzy najlepszymi – mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym zasilą oni również pulę stypendystów z naszego liceum. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy osiągniętych wyników, trzymamy kciuki za przyszły rok szkolny i zachęcamy  innych uczniów do walki o prestiżowe wyróżnienia, jakim są stypendia Burmistrza Miasta Wysokie Mazowieckie, Starosty Powiatu Wysokomazowieckiego i Prezesa Rady Ministrów.

Joanna Piekutowska

Kuratorium Oświaty w Białymstoku

OKE w Łomży

Samorząd uczniowski

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Jagiellończyk TV

Jagiellończyk Press

Biblioteka szkolna

Klasyfikacja semestralna 2016-17