Dnia 14 kwietnia 2016 roku w naszej szkole odbyła się piąta edycja Festiwalu Talentów. Mogliśmy obejrzeć występy uczniów znanych już  ze swych umiejętności, jak i również osób, które dotychczas skrywały swoje zdolności. Oprócz uczniów, swoje hobby przedstawiła nam p. Joanna Piekutowska, która zajmuje się rękodziełem. Stworzyła wystawę własnoręcznie wykonanej biżuterii. Swoje zdolności plastyczne zaprezentował Adrian Godlewski. Podczas wydarzenia nie zabrakło również występów muzycznych.

 Talenty wokalne zaprezentowali:  Emilia Antoniak, Weronika Ostrowska, Maciej Choiński oraz Maciej Pacholski, który wywarł szczególne wrażenie na odbiorcach. Koncert dał także zespół Jagiellończyk Band, którego członkowie już niedługo opuszczą naszą szkołę. Na koniec Dyrektor Szkoły - Ryszard Łukasz Flanc podziękował młodzieży za ujawnienie i zaprezentowanie swoich zdolności. Gratulujemy tak wspaniałych wystąpień i liczymy, że w przyszłym roku poznamy jeszcze więcej ukrytych talentów Jagiellończyka.

Gabriela Ożarowska Ib

 

 

Rekrutacja 2018 - 2019

LIST MEN

Kuratorium Oświaty w Białymstoku

OKE w Łomży

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

Jagiellończyk TV

Jagiellończyk Press

Biblioteka szkolna

Klasyfikacja semestralna 2017-18